25go czerwca dowiedziałem się, czy dostałem się do trójki szczęśliwców spośród TOP20, którzy pojadą do Split w Chorwacji, aby zaprezentować swój skill na największym festiwalu muzyki elektronicznej na świecie, który otwiera horyzonty w całej Europie.
 
(W życiu bym się nie spodziewał, że po ponad 12 latach różnych wyrzeczeń, szlifowania umiejętności, potknięć, błędów, porażek, omijania kłód podrzucanych przez rodaków pod nogi, obrabianego tyłka przez zawistnych kolegów, słuchania hejtów zarówno od nieznajomych, jak i „braci” didżejów/producentów, muzyków i własnej rodziny, że nic nie osiągnę, że to co robię, jest słabe, że nigdy sobie nie poradzę – w życiu bym się nie spodziewał, że dotrwam do takiego etapu w swoim życiu.
 
To nigdy nie było najwyższej jakości, popełniałem też masę głupstw jako człowiek, ale też wyciągałem mnóstwo wniosków przez ten czas. W skrócie – upartość, konsekwentność, ale też właśnie wyciąganie wniosków pozwoliło mi dojść aż tutaj.
 
Spośród setek zgłoszeń, ‚I AM Verossi‚ zajęło V miejsce z wynikiem 15816 głosów oddanych przez ludzi. Przez ludzi, którzy w mniejszym lub większym stopniu interesują się tym, co robię. Przez ludzi, którzy chcieli zwyczajnie pomóc, dorzucić cegiełkę do mojego rozwoju. Widok bliskich mi osób, które robiły, co mogły, abym wskoczył chociaż o jedno miejsce wyżej. To jest dla mnie najlepszą nagrodą. Wasz czas, Wasz uśmiech, Wasze serca. W końcu taki jest cel muzyki – łączenie ludzi poprzez wspólne emocje.
Dziękuję Wam za to, naprawdę szczerze. Jeżeli będzie mi dane pojechać do Split, każdy utwór i całe to przedsięwzięcie dedykuję właśnie Wam. Tymczasem, czekam na ostateczną decyzję jury.
A wszystkich pozostałych przepraszam, jeżeli dałem we znaki ze spamem.
 
23go czerwca jadę do Gdańska na bardzo duży festiwal – to również będzie bardzo ważny dzień. Więcej o imprezach ze mną: www.verossi.pl
Dołącz do mojej grupy: Global Vero Family – https://www.facebook.com/groups/globalverofamily/
Jak się okazało, udało się! Daliśmy radę, a już 05 lipca jadę do Chorwacji, aby zaprezentować swój 30-minutowy miks podczas tego wielkiego wydarzenia.
Ultra Europe 2018, nadchodzę! Obserwujcie mój Instagram (@verossipl), aby być na bieżąco, postaram się w miarę systematycznie wrzucać info!
PS: Wcześniej wspominałem o pocztówkach z moich tras – chciałbym takim małym, skromnym gestem, podziękować w taki sposób za wszystko, co dla mnie robicie. Tak po ludzku. Dajcie znać w komentarzu, z którego miasta chcecie pocztówkę, a jeżeli tam będę, to na pewno Wam ogarnę <3