Uszanowanko! Cieszę się, że tu jesteś! (naprawdę)

 


Nazywam się Rafał Radziszewski i od ponad 11 lat uciekam od bylejakości prezentowanej żmudnie w klubach i dyskotekach, tworząc nowe horyzonty, które dają pewnego rodzaju emocje.

Od roku 2011 pod aliasem Verossi czynnie działam na rynku klubowym, prowadząc imprezy w Polsce i za granicą. Przez ten czas zdążyłem poprowadzić ponad 500 różnych imprez, zaczynając od imprez okolicznościowych w klubach, kończąc na dużych festiwalach włącznie.

Poza prowadzeniem wydarzeń, interesuję się także pracą lektora i moim celem w 2019 roku jest nauka projektowania reklam głosowych, jingli oraz audiobooków, które pozwolą mi na dalszy rozwój siebie. Z zainteresowań prywatnych uwielbiam także gotować (co zresztą po mnie widać), a także dużo czytam o nowinkach technicznych, sposobach na ułatwienie sobie oraz bliskim życia (tzw. „lifehacks”), a do tego o psychologii i relacjach międzyludzkich, co poniekąd będzie można wyczytać w zapowiadającym się blogu.

A Ty? Napisz mi coś o sobie, dlaczego znajdujesz się akurat w tym miejscu i jak Ci się ono podoba. Jeżeli masz jakieś uwagi, chętnie przyjmę Twój feedback – do tego właśnie przeznaczyłem zakładkę Kontakt, którą znajdziesz w prawym, górnym rogu.

Życzę Ci miłego dnia!

 

Impreza prywatna, rok 2011
4 kluby jednego dnia, rok 2016

reprezentuję Polskę podczas UMF Europe, rok 2018 (fot. Pavel Kuna)