Czołem! Fajnie, że jesteście. ♥

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami! Mam głęboką nadzieję, że Wasza majówka była przyjemna, pełna dobrej pogody, smacznego jedzenia i pamiętnych (lub nie) imprez. W moim przypadku złożyło się tak, że już w rozpoczęcie przeszło moje oczekiwania. Trzydziesty, ostatni dzień kwietnia. Wtorek.

Pozornie kto by się spodziewał tłumów w klubach? A no proszę, #RokokoFamily jak zawsze zrobiło ogromną robotę! Dobrze było tam w końcu wrócić po długiej trasie w Indiach, skończyć imprezę o 5 rano, a już po 6 jechać ponad 500 kilometrów na Eksplozję Kolorów w Redzie. 

fot. Oleg Zubel

Podróżniczy tryb życia

Właściwie to byliśmy tak blisko morza, że grzechem byłoby nie skorzystać i nie podjechać, by zanurzyć stópkę w mokrym piasku. Razem z moim bliskim przyjacielem Arandim oraz Karolem i Tomkiem dotarliśmy do Jastarni, Chałup, Helu, by choć przez chwilę nacieszyć się nadmorskim klimatem. To była raptem kropla w morzu przygód, jakie czekały w nadchodzących dniach. Majówka!

Fot. Archiwum Prywatne

Czas na rewolucję, czyli BROcław!

Wrocław-BROcław. Uwielbiam to miasto. Za każdym razem, kiedy je odwiedzam, jestem mega goszczony przez znajomych. Trzeciego maja odbyła się impreza w klubie One Love, która wyszła naprawdę dobrze za sprawą organizacji Galaxy Parties oraz No Stop Parties – basen, ambasadorki, konkursy, a także dobra ekipa DJów zrobił robotę. Zdecydowanie wierzę, że w tym miejscu zobaczymy się ponownie.

fot. PODI Fotografia

Kierunek – Śląsk!

4 maja mieliśmy wyprawę ostateczną. Za zaproszeniem Summertime Events by Exclusive Art wspólnie stworzyliśmy Grand Opening, czyli rozpoczęcie sezonu letniego w miejscowości Olza przy samiutkiej granicy z Czechami. Miejsce naprawdę ładne, zadbane, czyste, pełne fajnej energii. Zdecydowanie polecam, nie tylko na majówkę. Pod kątem imprezowym była spora część mojej społeczności DJskiej, którą sumiennie tworzę od lipca. Razem zagraliśmy naprawdę dobrą imprezę, a ośrodek wypoczynkowy przeżył jedną z najlepszych imprez na majówkę. Miłe uczucie stworzyć coś, co z entuzjazmem przyjęły setki osób.

W przyszłych miesiącach planujemy współpracę z ośrodkiem wypoczynkowym w Olzie, na pewno będę informował na bieżąco na moich zakładkach z terminami. Tymczasem gorąco zapraszam do holenderskiej Hagi, gdzie już 18 maja wystąpię w klubie Magistrat!

Owocnego tygodnia! ♥